"Przystanek Opole" niezależne forum Opola Lubelskiego
Wrzesień 26, 2018, 02:42:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: aranżacja nowoczesnej recepcji  (Przeczytany 249 razy)
grajolek
Nowy użytkownik
*

« : Luty 14, 2016, 15:07:49 »

Pozycja firmy zależy od tego jak długo przeczołga się klientów w recepcji. Tak jest w przypadku jednego z moich klientów. Samo załatwienie czegokolwiek u nich to co najmniej pół godziny oczekiwania. Oczywiście jest ochroniarz na bramce który za każdym razem wita mnie jakby mnie widział pierwszy raz w życiu. Potem jest cała celebracja w recepcji. Pan spocznie, pan poczeka, niestety kawą nie częstują bo mają automat na monety. Mnie to denerwuje, no ale czy nie od tego zależy cała ta otoczka dostojności firmy, nawet, gdyby handlowała za przeproszeniem kiepskiej jakości papierem toaletowym.
Co to daje firmie?
Z pewnością po takim przeczołganiu nie bardzo chce nam się sprawdzać jakość wykonanej usługi, czy targować cenę. Skoro stać ich na taką recepcję i ochroniarza to muszą mieć straszne koszty (myślimy po cichu). Poza tym taka recepcja daje uspokojenie. Ciągle gdzieś gonimy a tu mamy klimatyzowane pomieszczenie i katalogi produktów do przejrzenia. Również spokojniej dzięki temu rozmawia się nam z handlowcem. Nie warczymy na magazyniera, a wyjeżdżając podnosimy rękę do ochroniarza w geście zamawianego piwa. Może to dobry pomysł na podniesienie wizerunku firmy. Co o tym myślicie ?
Marli28
Użytkownik
**

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 26, 2018, 17:30:58 »

Zastanawiam się nad dość oryginalnym rozwiązaniem jeśli chodzi o dekorację ścian. Mianowicie chodzi o kamień dekoracyjny. Przeglądam rożnego rodzaju aranżacje w internecie i głowię się czy będzie to dobrze wyglądało u mnie. To w sumie inwestycja. Może w recepcji też by się sprawdziło. Ja szukam do kuchni - https://www.stonemaster.pl/oferta/kamien-do-kuchni/ .
Czy spotkaliście się z czymś takim bądź sami macie podobne rzeczy w domu?
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: